Wyróżniające nas przeszło 20 lat doświadczenia w  realizacji procesów dotyczących inwestycji w budownictwie oraz nieruchomościach gwarantuje najwyższą jakość usług i wymierną korzyść dla naszego klienta. Zespół EURO PROPERTY wraz z partnerami wspiera, analizuje i doradza, realizuje i kontroluje w aspektach technicznych, prawnych, ekonomicznych, marketingowych działania dotyczące inwestycji budowlanych, przygotowania i realizacji robót, obrotu i utrzymania nieruchomości gruntowych, budynkowych, lokalowych.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości,  budowa  lub utrzymanie obiektu budowlanego, prace remontowe to zdarzenia wymagające rzetelnej wiedzy, związane z szeregiem procesów formalnych i działań o różnym charakterze. Zawsze to także konieczność przeprowadzenia bezpiecznej transakcji, która często wpływa na całe życie Klienta. Kluczowym jest więc dobrze się przygotować i zrealizować działania  z profesjonalnym partnerem  i zaufanym doradcą po swojej stronie. To on pomoże Tobie właściwie ulokować kapitał lub sprawnie i korzystnie zrealizować zamierzenie.

Wierzymy, że EURO PROPERTY spełnia oczekiwania, z którymi zwraca się do nas Klient. Zapraszam do współpracy!

Celem działania Euro Property jest w pełni profesjonalna obsługa nieruchomości, polegająca na opiece prawnej i technicznej na każdym etapie istnienia, powstawania, modernizacji i obrotu Państwa nieruchomościami.

Pomagamy i doradzamy w wyborze, kupnie lub sprzedaży nieruchomości – gruntowych, lokalowych, mieszkalnych – zapewniając w pełni bezpieczne transakcje, gwarantujące naszym Klientom brak nieoczekiwanych kosztów dodatkowych oraz pełne zadowolenie. Nasze analizy przedinwestycyjne wspierają procesy podejmowania celnych decyzji naszych Klientów.

Oferujemy szeroki wachlarz skutecznej reklamy, przyciągającej rzesze zainteresowanych, zapewniając tym samym sprawny i szybki obrót Państwa nieruchomościami.

Zapewniamy pełną obsługę budowy lub remontu; przeprowadzamy kompleksowo i skutecznie proces budowlany począwszy od przetargu, poprzez wybór wykonawców, sporządzanie umów o roboty budowlane i branżowe, dostawy, nadzory – aż do odbiorów końcowych i uzyskania pozwoleń na użytkowanie.

Zajmujemy się z pasją home stagingiem. Doradzamy w wyborze najbardziej ekonomicznych a zarazem najbardziej spektakularnych sposobów na unowocześnienie przestarzałych technologicznie nieruchomości. Umożliwiamy uzyskanie do 25% wzrostu wartości nieruchomości na rynku – zarówno w sprzedaży jak i wynajmie.

Zarządzamy nieruchomościami – zarówno nieruchomościami Klientów indywidualnych, czyli wynajmem, jak i kompleksowej i profesjonalnej obsłudze wspólnot mieszkaniowych.

Świadczymy usługi doradztwa prawnego i technicznego związane z budownictwem i nieruchomościami.

Naszą dewizą jest szczególnie indywidualne traktowanie potrzeb i nie pobieranie prowizji od klientów.

Za świadczone usługi pobieramy uzgodnione z góry wynagrodzenie wyłącznie w zakresie zleconym przez naszych Klientów. To Państwo decydujecie o sposobie współpracy zlecając konkretne zadania. U nas Klient wybiera zakres współpracy i może dokonać jej zmiany.

Zatem serdecznie zapraszamy do skorzytania z usług EURO PROPERTY !!!


Oferta nieruchomości

na wyłączność

Pomagamy i doradzamy w wyborze, kupnie lub sprzedaży nieruchomości – gruntowych, lokalowych, mieszkalnych – zapewniając w pełni bezpieczne transakcje, gwarantujące naszym Klientom brak nieoczekiwanych kosztów dodatkowych oraz pełne zadowolenie. Nasze analizy przedinwestycyjne wspierają procesy podejmowania celnych decyzji naszych Klientów.

Czytaj więcej

Oferta nieruchomości

na wyłączność

Celem działania Euro Property jest w pełni profesjonalna obsługa nieruchomości, polegająca na opiece prawnej i technicznej na każdym etapie istnienia, powstawania, modernizacji i obrotu Państwa nieruchomościami. Oferujemy szeroki wachlarz skutecznej reklamy, przyciągającej rzesze zainteresowanych, zapewniając tym samym sprawny i szybki obrót Państwa nieruchomościami.

Czytaj więcej