Oferta nieruchomości

Opis i lokalizacja
Działka nr 81/3 zlokalizowana w Gminie Wisznia Mała we wsi Ozorowice o powierzchni 5955 m2 przeznaczona zgodnie z uchwałą nr VI/XXXV/302/13 Rady Gminy Wisznia Mała z dnia 25 września 2013r. jest działką budowlaną z możliwością zabudowy jednorodzinnej ze szczególnym przeznaczeniem na rezydencje.

Dojazd do działki po zjeździe z drogi asfaltowej utwardzoną drogą gruntową. Ogrodzona z sięgaczem wewnętrznym o dł. ok. 50 m i szerokości 6 m z droga wewnętrzną gwarantująca komfortowy dojazd do właściwej części. Teren zagospodarowany, z planową 14 letnią zielenią (ok. 600 drzew, 1200 krzewów, dwoma górkami, stawem, polanami, miejscem na ognisko, dwoma altanami, obszarem wolnym na zlokalizowanie właściwej zabudowy rezydencji. Na działce prąd o mocy 26 kWh, woda ze studni wierconej o dużej wydajności (pobór z 28 -32 m). Rozprowadzono instalacje oświetlenia i wody w 3 odległe miejsca działki celem dalszej aranżacji i sprawnego korzystania z mediów. Świeże powietrze płynące z lasów Obornik Śląskich, cisza, wyodrębnienie od otoczenia daje poczucie wolności. Sąsiednie działki o powierzchni min. 0,5 h., część zagospodarowana.
600 m, do stadniny koni, 4 km do S5, 10 km do granicy Wrocławia, 20 km do Rynku Wrocławia, 10 km do Obornik Śląskich, blisko do lasów.
Przedstawiono przykładowe dwie koncepcje lokalizacji domu / rezydencji.

Stan prawny
Dla nieruchomości jest prowadzona księga wieczysta, jest prawo własności,  rachunki opłacane na bieżąco.

Cena sprzedaży działki w obecnym stanie: 625 000 PLN

Nieruchomości są w obrocie tylko na wyłączność.

zdjęcie nr 1
zdjęcie nr 2
zdjęcie nr 3
zdjęcie nr 4
zdjęcie nr 5
zdjęcie nr 6
zdjęcie nr 7
zdjęcie nr 8
zdjęcie nr 9
zdjęcie 10
Wypis i wyrys Ozorowice
koncepcji położenia domów na działce
koncepcji położenia domów na działce