Doradztwo transakcyjne
Doradzamy w jaki sposób bezpiecznie nabyć lub wynająć daną nieruchomość od sprawdzenia stanu prawnego i geodezyjnego, po przygotowanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej wraz z uczestnictwem przy zawieraniu aktów notarialnych (analiza zapisów w umowach) oraz w wydaniu nieruchomości.

Doradztwo dla realizacji inwestycji
Doradzamy w zakresie zawierania umów na wykonanie usług budowlanych oraz realizację dostaw materiałów i mediów, od przygotowania projektu umowy, negocjacji spornych zapisów do podpisania kompletnego kontraktu. Zapewniamy także doradztwo i obsługę prawną po podpisaniu umowy na etapie realizacji prac. Obsługujemy inwestorów, jednostki samorządów terytorialnych, wykonawców, dostawców, osoby fizyczne.

Doradztwo dla utrzymania i zarządzania
Doradzamy zarządcom, spółdzielniom mieszkaniowym, wspólnotom mieszkaniowym, osobom fizycznym i prawnym w zakresie aspektów prawnych powstałych przy zarządzaniu i utrzymaniu nieruchomości.

Oferta nieruchomości

na wyłączność

Pomagamy i doradzamy w wyborze, kupnie lub sprzedaży nieruchomości – gruntowych, lokalowych, mieszkalnych – zapewniając w pełni bezpieczne transakcje, gwarantujące naszym Klientom brak nieoczekiwanych kosztów dodatkowych oraz pełne zadowolenie. Nasze analizy przedinwestycyjne wspierają procesy podejmowania celnych decyzji naszych Klientów.

Czytaj więcej

Oferta nieruchomości

na wyłączność

Celem działania Euro Property jest w pełni profesjonalna obsługa nieruchomości, polegająca na opiece prawnej i technicznej na każdym etapie istnienia, powstawania, modernizacji i obrotu Państwa nieruchomościami. Oferujemy szeroki wachlarz skutecznej reklamy, przyciągającej rzesze zainteresowanych, zapewniając tym samym sprawny i szybki obrót Państwa nieruchomościami.

Czytaj więcej