Doświadczenie i profesjonalna wiedza pozwala zaoferować naszym klientom usługi z zakresu zarządzania m.in.:
•    kamienicami (budynki biurowe, mieszkalne i inne)
•    lokalami biurowymi, handlowymi, mieszkalnymi,  także na tak zwanym czynszu regulowanym,
•    wspólnotami mieszkaniowymi.

Nadrzędnym celem naszych działań z zakresu zarządzania nieruchomościami jest utrzymanie z tendencją wzrostu wartości nieruchomości zarówno mieszkalnych, jak i biurowych.
Zarządzając budynkami, w rozsądnym czasie istotnie podnosimy przychody, poprawiamy standard przez właściwe inwestycje i remonty, a w konsekwencji wpływamy na zwiększenie wartości nieruchomości.

W przypadku budynków posiadających wyłącznie lokale mieszkalne, zajęte przez lokatorów opłacających czynsz regulowany,  stopniowo wykonujemy niezbędne remonty bez dodatkowego lub z racjonalnym finansowaniem ze strony właścicieli.

Nasze osiągnięcia wynikają z profesjonalizmu, staranności i uczciwości. Przekłada się to na dobrą współpracę z właścicielami i najemcami. Kultura osobista i dbałość o precyzyjne określenie wzajemnych praw i obowiązków, już na etapie podpisywania umów najmu, gwarantują uniknięcie nieporozumień w przyszłości.

Doradzamy w zakresie zarządzania w następujących aspektach:
- ustalanie strategii zarządzania nieruchomością – optymalna realizacja celów właściciela
- kontrola prawidłowości aktualnego zarządzania nieruchomością i rozliczeń
- ocena obecnej strategii zarządzania nieruchomością w perspektywie realizacji celów właściciela nieruchomości np.:
•    kolejność i zakres wykonywanych remontów,
•    aktualni najemcy i ich umowy,
•    wysokość czynszów,
•    zagospodarowanie pustostanów,
•    rekomendacja do sprzedaży całej nieruchomości lub jej części,
•    możliwość zmiany lub regulacji stanu prawnego w celu podniesienia wartości nieruchomości.

Oferta nieruchomości

na wyłączność

Pomagamy i doradzamy w wyborze, kupnie lub sprzedaży nieruchomości – gruntowych, lokalowych, mieszkalnych – zapewniając w pełni bezpieczne transakcje, gwarantujące naszym Klientom brak nieoczekiwanych kosztów dodatkowych oraz pełne zadowolenie. Nasze analizy przedinwestycyjne wspierają procesy podejmowania celnych decyzji naszych Klientów.

Czytaj więcej

Oferta nieruchomości

na wyłączność

Celem działania Euro Property jest w pełni profesjonalna obsługa nieruchomości, polegająca na opiece prawnej i technicznej na każdym etapie istnienia, powstawania, modernizacji i obrotu Państwa nieruchomościami. Oferujemy szeroki wachlarz skutecznej reklamy, przyciągającej rzesze zainteresowanych, zapewniając tym samym sprawny i szybki obrót Państwa nieruchomościami.

Czytaj więcej